TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
41 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osman Yüksel Serdengeçti Cad. 677/19 Sok. No:110 Buca – İzmir
  • TELEFON: 0 232 275 71 75
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında kurulmuş olan ÜÇLER OTO,her geçen sene içerisinde kendi bünyesinde büyümeyle beraber,müşteri portföyünü de genişletmiştir.Bugün 2 ayrı yerde (Karabağlar-Buca) en son teknolojik sistemle müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.TSE ve İSO kalite yeterlilik belgeli servisimiz,gerekli tüm aparat ve elektronik cihazlara sahiptir.

“Kaliteyi ucuza almak sizin de hakkınız”

ÜÇLER OTO ÖZEL SERVİSİ OLARAK;

1998’ dan beri Volkswagen Grubu araçların servis ve yedek parça hizmetini vermekteyiz. Biz işimizi severek yapıyoruz, biz işin’ e gönül vermiş bir ekiple çalışıyoruz.

Neden sadece kaliteli ve orjinal ürünler ?

Uzakdoğu malları orjinalin bazen yarı fiyatına, bazen üçte bir fiyatına satılıyor. Bu ürünler araçlara takıldığı anda bozuluyor veya en iyi hali ile düşünürsek 1 yıl ömrü oluyor. Bu süre sonunda tekrar aynı ürün ve tekrar işçilik ucuza temin ettiğinizi sandığınız parçanın maliyetini arttıyor .Bunun üzerine kimi ürünler araca zarar veriyor  ki maliyeti tekrar arttırıyor. Orjinal bir parçanın ortalama ömrünün 4 yıl olduğunu varsayıp ve uzakdoğu mallarının orjinalinin yarı fiyatına satılıp. orjinal parçaya göre 4 te 1 ömrü olduğunu düşünürsek Uzakdoğu üretimi parçaların daha pahalıya mal olduğunu söyleyebiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.