TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
45 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çepni Mah. Aşağı Sanayii Çarş. leblebiciler Sitesi No 18 Merkez/Çorum
  • TELEFON: 0364 224 3038
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Aydoğuş otomotiv özellikle Alman teknolojisi ile üretilen Volkswagen, Auid, Skoda, Seat grubu araçlarınızın arıza tespiti, tamiri, orjinal ve yan sanayii yedek parça temini, periyodik bakımları, yol yardımı, yazlık kışlık bakımları konusunda uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize görev edindik. Çorum Volkswagen Servis olarak sertifika ve eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Aydoğuş otomotiv çalışanları hizmet verdiği konularda teknolojinin en üstün makinalarını kullanmakta ve bu konuda sürekli hizmetiçi eğitim seminerlerine katılarak kendilerini bu alanda günün koşullarına uygun geliştirmekte ve bilgi birikimine sahip olmaktadırlar. Çorum Araba Servisi konusunda hizmet veren firmamız 7/24 Acil yol yardım hizmeti vermektedir.

Aydoğuş Wosvagen Özel Servisi kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlarıyla ve güler yüzlü personeliyle 400 M2 Alanda Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Araçlarına özel servis hizmeti vermektedir. Özellikle AlmanTeknolojisi ile yapılan araçların teknolojisini yakından takip eden Aydoğuş Wosvagen Özel Servisimiz son sistem cihazlarımızla arıza tespitini yapmakta ve acil çözümler üretmektedir. Carbon Clean cihazlarıyla enjektör temizliğini araçlarınızın üzerinde yapmaktayız.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.