TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Bostancı Oto Sanayi Sitesi L Blok No: 4 / 6 İçerenköy - Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: 0216 575 11 69
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ACAR OTO, otomotiv sektöründe tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla hizmet vermektedir, sektörde önemli bir alanda bulunarak Volkswagen grubuna yönelik araç bakım, yedek parça, tamir, ikinci el satış ve yerinde hizmet olanaklarıyla siz değerli müşterilerimizin zor zamanlarında yanında olmaktadır.

Volkswagen grubu binek ve ticari araçların satış ve servis hizmetlerinin verildiği ACAR OTO, alanında birçok ilklere imza atan kuruluş olarak, sektördeki yerini almıştır. ACAR OTO Servis Departmanı olarak bizler, aracınızın kalite devamlılığı ve siz müşterilerimizin sürüş güvenliği için hizmet vermekteyiz.

Aracınızın ilgili arıza bildirimlerini mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz.

ACAR OTO’ da gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.